Antrenmanlar Ne Kadar Sürüyor?

Antrenmanlar 1 saat 30 dk olarak planlanmaktadır. Haftada salon programına ve katılımcıların taleplerine göre 1-2 antrenman yapılacaktır.

Antrenmanlarda Antrenör Bulunacak Mı?

Evet, antrenmanları 3. veya 4.Kademe antrenör belgesine sahip başantrenör ve 1. veya 2. kademeye sahip yardımcılarıyla birlikte yaptıracaktır.

Grup Antrenmanı Dışında Özel Antrenman Yapabilirmiyim?

Özellikle daha önce hiç oynamamış ve/veya başı konularda eksiği olan sporcular salonda imkan olması durumunda 1-1 ,yada 2-3 kişilik özel antrenman talep edebilirsiniz.

Resmi Maçlar Dışında Maçlara da Katılma Şansımız Var Mı?

Tabiki daha önce oynamışlar antrenmanlara katılıp formu yakaladıktan, hiç bilmeyenlerde antrenmanlara katılıp temel eğitim sürecini tamamladıktan sonra resmi liglere veya istemeyenler hazırlık maçları ve özel turnuvalara katılabilecek.
Ayrıca her ay son haftasında son antrenmanında ödülü maç oynanacaktır.

Kategoriler: Blog

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önemli Bilgilendirme

Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB), 7 Temmuz 2021 tarihinde devlet okullarına gönderdiği yazıda Milli Eğitim Bakanlığı’na ait okullarda bulunan açık alan, salon vb yerlerin kiralanması yasaklandı.

Bu kararname ilgili Ağustos 2022'de yeni düzenlemenin hayata geçirileceği söylenmektedir.

Bu karar sonrası salonlarla bu tarihten önce yıllık kiralama yapan kulüplere 1 sene daha çalışmalarına izin verildi.

Durum böyle olunca çalışmaları yapmak için özel okul yada salonları kiralayan kulüplerden kiralama yapma şansı dışında salon bulma olasılığı kalmadı.

Bu durumdan ötürü kiralaması mümkün olan yerlerin saatlik fiyatları çok yükselmiştir.

Çalışmaların yapılabilmesi için Ağustos ayında yayınlanması planlanan düzenleme sonrası gelen taleplerin çoğunluğunun seçtiği gün ve saatlerde bir salon kiralanıp Eylül ayında çalışmaların başlaması planlanmaktadır.

Bizden kaynaklanmayan bu gecikmeden dolayı talepte bulunanlardan bir kez daha özür dileyip, sitemizden doldurdukları ön kayıt formunda belirtikleri mail adreslerine oluşacak gelişmeler hakkında göndereceğimiz mailleri takip etmelerini rica ederiz..

Hala ön kayıt yaptırmamış olanlar başvuru kısmından ön kayıt formu doldurmaya devam edebilir form aktif olup talepler eskiden yeniye doğru değerlendirilecektir.

Anlayışınıza teşekkür ederiz.