Antrenmanlar Ne Kadar Sürüyor?

Antrenmanlar 1 saat 30 dk olarak planlanmaktadır. Haftada salon programına ve katılımcıların taleplerine göre 1-2 antrenman yapılacaktır.

Antrenmanlarda Antrenör Bulunacak Mı?

Evet, antrenmanları 3. veya 4.Kademe antrenör belgesine sahip başantrenör ve 1. veya 2. kademeye sahip yardımcılarıyla birlikte yaptıracaktır.

Grup Antrenmanı Dışında Özel Antrenman Yapabilirmiyim?

Özellikle daha önce hiç oynamamış ve/veya başı konularda eksiği olan sporcular salonda imkan olması durumunda 1-1 ,yada 2-3 kişilik özel antrenman talep edebilirsiniz.

Resmi Maçlar Dışında Maçlara da Katılma Şansımız Var Mı?

Tabiki daha önce oynamışlar antrenmanlara katılıp formu yakaladıktan, hiç bilmeyenlerde antrenmanlara katılıp temel eğitim sürecini tamamladıktan sonra resmi liglere veya istemeyenler hazırlık maçları ve özel turnuvalara katılabilecek.
Ayrıca her ay son haftasında son antrenmanında ödülü maç oynanacaktır.

Kategoriler: Blog

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önemli Bilgilendirme

Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB), 25 Ağustos 202 tarihinde devlet okullarına gönderdiği yazıda Milli Eğitim Bakanlığı’na ait okullarda bulunan açık alan, salon vb yerlerin tekrar kiralanması izin verdi.

Çalışmaların yapılabilmesi için Ağustos ayında yayınlanması planlanan düzenleme sonrası gelen taleplerin çoğunluğunun seçtiği gün ve saatlerde bir salon kiralanıp EKİM ayında çalışmaların başlaması planlanmaktadır.

Ön kayıt yaptırmamış olanlar başvuru kısmından ön kayıt formu doldurmaya devam edebilir form aktif olup talepler eskiden yeniye doğru değerlendirilecektir.

Anlayışınıza teşekkür ederiz.